poniedziałek, 24 września 2012

Wędraś edycja II - Steve Jobs

Nadszedł czas na drugą już edycję Wędrasia. Pozostaję w moim ulubionym temacie, czyli...cytaty :) I tak już będzie do końca wszystkich edycji Wędrasi w Facebookowej grupie Scrap :) Tym razem na tapetę poszedł Steve Jobs :) Z racji tego, oczywiście, że zaczynam na starość studia w Wyższej Szkole Biznesu w Cieszynie na kierunku Zarządzanie. A oto i on, mój Wędraś II edycji :Długo się zastanawiałam jak go spiąć i doszłam do wniosku, że po 15 wpisach pewnie będzie tak gruby, że czymkolwiek go zapnę na początku, to i tak trzeba będzie zapięcie wymienić. Więc posłałam związany, a jak wróci to zobaczę co będzie najlepsze :) List do Was, a raczej informacja co do tematu Wędrasia jest bardzo krótka i zwięzła i zawiera się na tagu. Obok jest miejsce na światełko, kwiat lub modlitwę dla Steve'a, którego niestety już nie ma z nami na tym świecie [*]. 
Na mój wpis wykorzystałam cytat, który od pierwszego momentu zapadł mi w serce. Człowiek nauki, bogaty, nie zatracił  w swym pędzie życiowym hierarchii wartości. Pieniądze i sława tak naprawdę nic nie znaczyły dla Niego... Na ostatnich stronach tradycyjnie proszę o Inchies, tym razem jedno - z nazwą miejscowości, w której Wędraś się znalazł. I to tyle zadań dla Was :) Oszczędziłam Was, gdyż sama praca z cytatami bywa trudna.


Wędraś wykonałam w całości z przepięknych papierów UHK Gallery Azzurro. Wykorzystłam również tekturki z The MiniArt, Scrapińca i Wycinanki, wykrojniki Sizzix i Memory Box, sznurki, Distress Vintage Photo, stempel Lemonade i Inque Boutique, kwiat wiśni, perełki w płynie Ranger i mikrokuleczki Marthy Stewart.

Życzę owocnych przemyśleń!

2 komentarze:

  1. Oj, ciężkie zadanie... już zaczynam myśleć... ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniały album, ale temat ciężki :)
    Mój też wędruje bez spięcia, z powodu przyszłej grubości :)

    http://anek73.blox.pl

    OdpowiedzUsuń