poniedziałek, 26 marca 2012

Monochromatycznie :)


Na blogu Scrapgangu wyzwanie monochromatyczne. Należy zainspirowac się jednym z kolorów : różowym, zielonym, niebieskim lub białym oraz uzyc koronki. Zrobiłam 35 z kolei LO :)LO powstał na papierze Lemonade Grandma's Attic. Dodatki - tym razem nie jest ich dużo - wstążka, skrawek koronki / wymaganej /, nitka i motylki z dziurkacza. Zrobiłam kilka maźnięc tuszem. Wszystko oczywiście w różnych odcieniach różu, gdyż właśnie ten kolor mnie zaispirował.
Na zdjęciu piękny kwiat magnolii i napis, którym chcę Was zachęcic do odwiedzin w moim mieście rodzinnym - w Cieszynie. Jest u nas tzw. "Szlak kwitnących magnolii". Organizowane są spacery tym szlakiem. Mozna podziwiac piękno przyrody, a szczególnie właśnie magnolii. Spacer kończy się w uroczej kawiarni Cafe Muzeum, gdzie można degustowac przepyszne desery inspirowane magnoliami. Zainteresowanych odsyłam na stronę :I  ZAPRASZAM  SERDECZNIE !!!


P.S. Właśnie zobaczyłam, że spóźniłam się z publikacją na blogu Scrapgangu :( trudno, muszę zapamiętac, że wyzwania trwają do północy w niedziele :)

1 komentarz:

  1. Śliczne te Twoje LO... ale MAGNOLII i tak nie przebije :)

    Jeszcze trochę i u mnie w ogródku też zakwitnie.. nie tylko na Szlaku Cieszyńskich Magnolii czy na Twoim LO ;)

    OdpowiedzUsuń